Делегація на чолі з Стеллою Кельбею взяла участь у Міжнародний конференції (Румунія)

5 грудня 2023 року, на запрошення декана Сучавського Бюро Адвокатів ЛІВІУ МІХАЯ, делегація юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, взяла участь у Міжнародний науково-практичній конференції на тему “Наркотики – шлях у безодню”, яка відбулася у м. Сучава (Румунія).

Делегація юридичного факультету прибула на захід у складі: голови – декана юридичного факультету, к.ю.н., доцента Стелли КЕЛЬБІ та учасників: доцента кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванни ПОЛОНКИ, викладача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, адвоката-практика Людмили БІЛІНСЬКОЇ та здобувачки першого (бакалаврського) рівня, студентки групи П-201 Роміни ЗЕЛІ.

Конференція проходила у цікавому інтерактивному форматі. Спеціально запрошений гість з Бухареста: професор Каталін ЦОНЕ – експерт по боротьбі з наркотиками був широко задіяний в активній дискусії. На конференції прозвучали нові підходи до профілактики та протидії відносин, пов’язаних з наркотиками та психотропними речовинами.

Дякуємо організаторам за отриманий досвід! Сподіваємося на подальшу співпрацю з міжнародними партнерами!