Інтерактивне (театралізоване) семінарське заняття з політології

5 квітня 2024 року у рамках вивчення навчальної дисципліни “Політологія” завідувачем кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професором Ольгою СЕЛЕЗНЬОВОЮ проведено інтерактивне семінарське заняття у форматі театральної вистави “Діждемося пори, коли ви зійдете з гори” для студентів бакалаврату (група П-101) та Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет” (група П-11). Обрання такого формату приурочено до залучення студентів до святкування Міжнародного дня театру.

Метою проведення цього заняття стало досягнення глибокого розуміння та аналізу сучасної політичної ситуації в Україні, а також розвиток таких “soft” skills, як критичне мислення, робота в команді, підвищення рівня ораторського мистецтва, робота з публікою тощо.

Заняття передбачало театральну постановку (сценаристи – Анастасія ІЛАЩУК та Марія ЧЕРНЕЙ), у процесі здійснення якої представлено сценічні та пісенні номери. Ліричної ноти добавила танцювальна композиція (хореограф – Анастасія САВЧУК), а веселої енергії – партріотично-спортивний показовий номер з елементами вільної боротьби, панкратіону та дзюдо (Максим БОГУШ, Дар’я НИКОЛЮК, Микола МОСКАЛЮК, Максим ПУДОВ, Єгор РАЙЛЯНУ).

Інтерактивне заняття відвідали проректор ПВНЗ “Буковинський університет”, к.п.н. Світлана ПЕЛИПЧУК, декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, куратор, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА, інші викладачі, студенти, запрошені батьки студентів та гості.

Вважаємо, що проведене заняття досягло поставленої мети та залишило незабутній слід у душах виступаючих та присутніх.

Висловлюємо вдячність організатору заняття, а також декану юридичного факультету, куратору, кафедрі професійних і спеціальних правових дисциплін, студентському комітету та членам гуртка “Наукове товариство” за допомогу у проведенні семінарського заняття в такому Інтерактивному форматі.