Науково-методичний семінар “Інклюзія у закладах вищої освіти”

5 жовтня 2023 року відповідно до річного плану роботи кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін та плану заходів, приурочених до Тижня права, завідувачем кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольгою СЕЛЕЗНЬОВОЮ організовано та проведено науково-методичний семінар для науково-педагогічного колективу університету на тему: “Інклюзія у закладах вищої освіти”.

У семінарі прийняли участь представники науково-педагогічного колективу як юридичного факультету, так і факультету інформаційних технологій та економіки.

На семінарі розглянуто актуальні питання впровадження принципів інклюзивного навчання в освітнє середовище, охарактеризовано нормативно-правові акти, які регламентують інклюзію в Україні, піднято педагогічні та методичні аспекти роботи в інклюзивному освітньому середовищі. Окрема увага була приділена рекомендаціям у роботі з батьками осіб з особливими освітніми потребами.

Результати науково-методичного семінару обговорено на засіданні кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін та внесено у протокол 2 від 5 жовтня 2023 року.

Прямуємо до саморозвитку разом!