Вдосконалюємо якість викладання за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки»

Викладачі кафедри комп’ютерних систем і технологій постійно працюють над розвитком та оновленням методичного забезпечення дисциплін. Для цього, зокрема, регулярно є слухачами та учасниками різноманітних заходів, котрі проводять провідні ІТ-компанії України для освітян.

2024 рік наші викладачі розпочали продуктивно. Викладачі кафедри к.т.н., доцент Ольга АРТЕМЕНКО та Сергій ОСАДЧУК успішно пройшли стажування від компанії Sigma Software. Серед актуальних тем курсу були штучний інтелект, розвиток soft skills, співпраця ЗВО та ІТ-індустрії та багато іншого. Крім того, 30 січня викладачі кафедри Антон РАСЩЄКТАЄВ та Ольга АРТЕМЕНКО були учасниками зустрічі в рамках програми ITeachers Meet-Up від компанії SoftServe, на якій мали змогу ознайомитись та отримати доступ до актуальних методичних розробок для викладання різноманітних аспектів кібербезпеки.

Буковинський університет всіляко сприяє розвитку викладацької майстерності своїх науково-педагогічних працівників.