Права людини в поетичному вимірі

16 травня 2023 року завідувачем кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Селезньовою О.М. було проведено експериментальне семінарське заняття з навчальної дисципліни”Теорія держави і права” на тему “Права людини в поетичному вимірі”. Інтегроване заняття передбачало дослідження прав людини і громадянина через поетичне слово.

Розглянувши сутність, значення і класифікацію прав людини та громадянина за допомогою традиційного методологічного інструментарію, окремі права були проаналізовані у віршованій формі. Опрацьовувалися поезії до статей ІІ розділу Конституції України.

Особливо вразили присутніх вірші Крізар Адріани, яка описала складну сучасність та права людини у розрізі війни. Не залишили байдужими і проникні поетичні рядки Богуша Максима, який підняв питання реалізації прав у спортивній сфері.

Семінарське заняття пройшло успішно, учасники мали можливість отримати новий позитивний досвід виразу власних думок, що стане у пригоді в процесі щоденного формування “м’яких” навичок молодих фахівців.