Голодомор у дослідженнях студентів юридичного факультету

Пам’ятати про страшні події штучного Голодомору – неминуча дійсність українського народу. Студенти юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” несуть цей спомин у своїх душах, як і всі українці. Розумінню цих подій присвячує молодь і свій позааудиторний час.

23 листопада 2023 року у «Резиденції молоді» відбулась лекція, приурочена роковинам трагедії Голодомору. Тема лекції – “Ваші мертві обрали менем” (Джеймс Мейв та Голодомор 1932-1933 років).

Студенти взяли участь в лекції та переглянули документальний фільм про американця, який відновив національну свідомість та дослідив вшанування голодомору українцями.
У дискусії після фільму прийняли активну участь такі студенти, як Марія ЧЕРНЕЙ, Євгеній КУЦИН та Яна НИКИФОРАК – “Поява свічки пам’яті як символа вшанування”.

Трагічні сторінки історії об’єднують сучасників, дають сили до національної боротьби в умовах сьогодення. Нехай свічка пам’яті ніколи не згасне у душах українців!