Висока література від професора Валерія Євдокименко

Талановиті люди – талановиті у всьому. Ця істина якнайкраще підходить відомому на всю Україну доктору економічних наук, професору Валерію Кириловичу ЄВДОКИМЕНКО, який, не полишаючи улюбленої сфери економічних досліджень, вирішує у вільний від роботи час присвятити себе високій літературі.

Оповідання професора “Сadence” викликало бурхливий резонанс у читачів та критиків. Опубліковане у громадсько-політичному, літературно-мистецькому, науково-освітньому всеукраїнському часописі “Буковинський журнал” (номер 3(129), 2023 рік), оповідання вражає глибиною думки, баченням перспективи у життєвих та кар’єрних ситуаціях, підведення читатача до самостійного висновку переоцінення власних мотивів та сенсу існування. У чомусь слід замислитися над прочитаним, яке спонукає до критичного сприйняття описаних подій.

Так, це непроста література; прочитання декількох сторінок зумовлює роздуми над змістом протягом певного часу, значно більшого за час самого читання. Але воно дійсно того вартує. Радимо усім у цьому переконатися!

А від Валерія Кириловича чекаємо нових досягнень як в економічній науці, так і в літературній галузі!