З Днем комп’ютерника та програміста, друзі!

13 вересня вся родина Буковинського університету відзначає День комп’ютерника і програміста – свято, присвячене тим, хто ламає стереотипи і творить майбутнє у світі технологій. Це і є наші здобувачі освіти спеціальності 122 «Комп’ютерні науки».

На захід були запрошені декан юридичного факультету к.ю.н., доцент Стелла Кельбя, к.ю.н. Іванна Полонка та студенти юридичного факультету.

З привітальним словом виступила декан факультету інформаційних технологій та економіки к.е.н., доцент Тетяна Штерма та викладач кафедри КСіТ Сергій Осадчук.

Майбутні програмісти Петро Штефуник К-402, Іван Остапів К-402, Олександр Бензар К-402, Марін Костик К-402, Рома Дарійчук К-401, презентували цікаву інформацію про «майстрів коду», архітекторів вебсвіту» і «володарів алгоритмів».

Здобувачі-стейкхолдери Андрій Череватенко К-201 та Олексій Чоботар К-201, як діючі програмісти поділилися порадами по співбесідам, які допоможуть потрапити до IT-стартапу або технологічної корпорації, продуктової або аутсорсингової компанії. Розказали про види інтерв’ю в українських та міжнародних компаніях, як підготуватися до технічної співбесіди, подавати свої сильні та слабкі сторони, а також чому стратегія «хочу працювати тільки у вас» не працює. Щоб потрапити на співбесіду до IT-компанії мрії, потрібно створити ідеальне резюме. А щоб отримати офер, потрібно бути сильним спеціалістом, а також підготуватися до всіх етапів інтерв’ю й успішно здати Live coding чи тестове.

Захід пройшов надзвичайно цікаво про що свідчили додаткові питання здобувачів спеціальностей 081, 071, 072.

Нехай ваші проєкти завжди будуть успішними і вдячними користувачами, а ваша творчість не знає меж!