Гостьові лекції та співпраця з роботодавцями

16 травня до студентів Буковинського університету та Фахового коледжу БУ завітали наші друзі з ІТ-компанії SoftServe: Academy Project Lead Ігор ВІННИЧУК та Lead Software Engineer Олексій ЧЕБОТАР.

Під час гостьової лекції «Ваш шлях до успіху в ІТ» гості поділились з нашими студентами 1-2 курсів спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Право», «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» власним досвідом пошуку вакансій та кар’єрного зростання в одній з найбільших ІТ-компаній України, розповіли як потрапити на навчання та стажування до SoftServe, як прокачувати власні soft skills, як змінив роботу ІТ-вця генеративний штучний інтелект, про кібербезпеку в умовах воєнного стану та багато іншого.

Ігор ВІННИЧУК та Олексій ЧЕБОТАР наголосили, що в ІТ є робота не тільки для фахівців з комп’ютерних наук, але і для випускників-юристів та фахівців з обліку та фінансів. Модератор заходу завідувач кафедри комп’ютерних систем і технологій, к.т.н., доц. Ольга АРТЕМЕНКО звернула увагу студентів на актуальність самонавчання та саморозвитку для успішного кар’єрного зростання. Доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА підкреслила важливість фахової юридичної допомоги в питаннях захисту прав інтелектуальної власності у сфері ІТ. Викладач кафедри комп’ютерних систем і технологій Сергій ОСАДЧУК акцентував своє вітальне слово на актуальності обізнаності здобувачів освіти та викладачів у питаннях кібербезпеки та кібергігієни. А керівник відділу забезпечення якості освіти, к.філол.н., доц. Галина МОРАРАШ у своєму зверненні до аудиторії відзначила важливість системної співпраці між закладами освіти та роботодавцями.

Кафедра комп’ютерних систем і технологій щиро вдячна гостям з ІТ-компанії SoftServe за співпрацю, а також нашим колегам Іванні ПОЛОНЦІ та Галині МОРАРАШ за допомогу в організації та проведенні такого цікавого та пізнавального заходу.