Гостьова лекція та Всеукраїнський конкурс від департаменту кіберполіції

15 жовтня 2024 року у Приватному вищому навчальному закладі “Буковинський університет” відбулася гостьова лекція від департаменту кіберполіції Національної поліції України за сприяння департаменту освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України, присвячена питанням інформаційної безпеки, злочинам у цій сфері, методам протидії.

Лектором став оперуповноважений Відділу протидії кіберзлочинності в Чернівецькій області, лейтенант поліції Тарас МОЧЕРНЮК, який зупинився також і на спеціалізації кіберполіції, базових правилах кібергігієни та протидії шахрайству, а також розказав про спільний проєкт Binance Cyber security camp для здобувачів вищої освіти України – конкурс.

Інформація про конкурс за таким посиланням:

Лекцію відвідали студенти різних академічних груп та науково-педагогічний колектив як юридичного факультету, так і факультету інформаційних технологій та економіки.

Висловлюємо вдячність департаменту кіберполіції Національної поліції України за співпрацю з університетом!