Випускники ПВНЗ «Буковинський університет» стають стейкхолдерами для рідного університету

Мабуть кожний здобувач освіти прагне постійно навчатися чомусь новому і якомога якісніше опанувати матеріали, представлені викладачами, щоб у подальшому отримати кваліфікацію, яка дасть можливість реалізувати себе в якості успішного фахівця, професіонала своєї справи. Але, як відомо, лише теоретичних знань замало для того, щоб бути всебічно обізнаним, особливо в такій цікавій і сучасній галузі як облік, фінанси, комп’ютерні науки які є одним із ключових інноваційних напрямів інформаційної економіки.

З ініціативи декана факультету інформаційних технологій та економіки викладачі кафедр активно сприяють набуттю студентами практичних навичок та їх спілкуванню з провідними фахівцями, які можуть наочно продемонструвати всю суть процесу бухгалтерського обліку, фінансової справи та ІТ-технологій залучаючи до участі в заняттях фахівців-практиків.

Ми горді, що випускники ПВНЗ «Буковинський університет» стають стейкхолдерами для рідного університету.