Гендерна рівність у розумінні майбутніх юристів

7 березня 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбувся круглий стіл, приурочений до Міжнародного дня прав жінок та миру: «Права жінок та гендерна рівність: національні та міжнародні стандарти» за сприяння кафедри фундаментальних юридичних дисциплін та під керівництвом доцента даної кафедри Мирослави ГУДИМИ.

Мирослава ГУДИМА звернулася зі вступним словом до учасників заходу, розкрила історію Міжнародного жіночого дня та справжню мету його відзначення, а студентки групи П-101 у формі змістовних доповідей розкрили генезис прав жінок, національні та міжнародні стандарти щодо гендерної рівності та визначили практичні проблеми реалізації їх положень в сучасній вітчизняній практиці. Наприкінці, Мирослава ГУДИМА підвела підсумки проведеній дискусії, підкресливши сучасні здобутки забезпечення гендерної рівності нашою державою.

На заході були присутні декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, завідувач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н. Ігор УТЄХІН, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Леся РУСНАК, які приймали активну участь в обговоренні проблематики гендерної рівності в Україні.

Актуальна тема заходу не залишила нікого байдужим і учасники цікаво та пізнавально провели час.