«Форум молодих вчених Чернівецької області» за участю Буковинського університету

28 квітня 2023 року відбувся «Форум молодих вчених Чернівецької області». Представником від ПВНЗ “Буковинський університет” була завідувач кафедри обліку і фінансів к.е.н. Рошко Наталія Борисівна.

Організатором форуму є громадська організація МОЛОДЬ. НАУКА. СПОРТ. ЗДОРОВИЙ РУХ УКРАЇНИ, Рада молодих вчених при обласній військовій адміністрації Чернівецької області за сприяння Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації, Ради молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Ради молодих вчених факультету фізичної культури та здоров’я людини.

Мета форуму – поширення та розвиток наукової діяльності молодих вчених в Україні та зокрема в Чернівецькій області, підтримка наукової активності молодих вчених та мотивації молодих дослідників до розвитку науки на Буковині, інформування вчених області.

Завдання форуму – інформування молодих вчених про нові можливості наукової діяльності, створення певних методів підтримки молодих вчених для того, щоб популяризувати та поширювати нові тенденції та можливості їхнього розвитку, а також розвивати, покращувати, підтримувати вітчизняну наукову діяльність та кар’єру.

Під час форуму відбулася зустріч з представниками Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, провідними вітчизняними науковцями.

Форум сприяв покращенню наукової діяльності молодих вчених у нашій області, а також їхньому подальшому розвитку та кар’єрному зростанню.

Дякуємо за організацію та проведення таких пізнавальних заходів!