Відбулося підсумкове звітне засідання Науково-методичної ради ПВНЗ “Буковинський університет”

20 червня 2023 року відбулося підсумкове звітне засідання Науково-методичної ради ПВНЗ “Буковинський університет” під головуванням декана юридичного факультету, к.ю.н. Стелли КЕЛЬБІ.

На засіданні були присутні завідувачі кафер юридичного факультету – д.ю.н. Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, к.ю.н. Ігор УТЄХІН, та науково-педагогічні працівники.

У рамках засідання було піднято і обговорено важливі питання щодо організаційних, методичних та навчальних моментів закінчення поточного навчального року; звітності та виконання викладачами кадрових і ліцензійних вимог; профорієнтаційної роботи.

На засіданні було також обговорено результати робочого візиту до Сучавського університету імені Штефана Чел Маре, в тому числі щодо подвійного диплому. Заслухано звіт Студентського комітету щодо роботи у цьому навчальному році; доповідав голова Студентського комітету, магістр групи П-501, Андрій ГОЛЯНИЧ. Виступила завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, яка донесла до відома присутніх, що магістр групи П-501 Олександр БАНАР під її керівництвом узяв участь у Всеукраїнському молодіжному конкурсі “Юридична освіта майбутнього”, де пройшов у півфінал. Прийнято рішення про подальшу роботу зі студентами на науковій ниві.

Результати засідання прописано у відповідному протоколі Науково-методичної ради.