Студентки Буковинського університету пройшли стажування при Департаменті соціальної політики Чернівецької міської ради

Щиро вітаємо наших студенток з успішним проходженням стажування в  Чернівецькій міській раді.

Христина ЧЕКАН (протягом листопада-жовтня 2022 року) та Ольга ДОВГАНЮК (протягом березня-квітня 2023 року) проходили стажування юридичного спрямування при  Департаменті соціальної політики Чернівецької міської ради.

Відбір на стажування відбувався за попередньою співбесідою, а саме стажування проходило у два етапи (теоретичний і практичний). Під час практичного етапу на базі Чернівецького комунального центру соціального обслуговування  “Турбота” та відділу правового забезпечення Департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради Ольга ДОВГАНЮК розробила та реалізувала власний проєкт щодо підтримки родичів зниклих військовослужбовців.

Бажаємо нашим студенткам натхнення та ентузіазму в реалізації всіх планів і проєктів!