Відбулося розширене засідання студентського комітету ПВНЗ “Буковинський університет”

27 вересня відбулося розширене засідання студентського комітету ПВНЗ “Буковинський університет”.

Вітаємо новообраних голову студентського комітету – Андрія ГОЛЯНИЧА та його заступницю – Анастасію САВЧУК у нових для них статусах.

Варто зазначити, що і Андрій, і Анастасія здобувають освіту в нашому університеті за двома спеціальностями та володіють лідерськими якостями. Очевидно саме тому студенти довірили їм такі почесні й відповідальні місії.

Також на першому у цьому році засіданні студкому було обговорено й інші робочі питання: затвердження відповідальних за різні сфери діяльності університету, організація посвяти в студенти, підготовка до Дня Захисників і Захисниць України.