Екскурсія студентів юридичного факультету до ізолятору тимчасового тримання

26 березня 2024 року студентам юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” було проведено ознайомчу екскурсію до ізолятору тимчасового тримання при Головному управлінні Національної поліції. Саме туди поліцейські конвойної служби доправляють осіб, яких затримали на місці вчинення злочинів.

У 2023 році ізолятор тимчасового тримання капітально відремонтували та встановили цифрову систему відеоспостереження, яка поєднана з інформаційною підсистемою Custody Records. Майбутнім юристам корисно і пізнавально ознайомитися з діяльністю цієї установи, тому організовано такий захід.

Екскурсія здійснювалася поліцейськими Управління Головної Інспекції СОЗДМТТО та ізолятору тимчасового тримання #1(м.Чернівці) Головного управління Національної поліції Чернівецькій області.

Студентам пояснили порядок утримання затриманих, вони подивилися кімнати зустрічей з адвокатом, обшуку й зберігання речей затриманих, медика тощо.

В ізоляторі скрізь установлені камери відеоспостереження. За утримуваними ведуть цілодобовий нагляд. Кожен крок як поліцейських, так і утримуваних фіксують і вносять в інформаційну підсистему Custody Records. Це відбувається задля вдосконалення стандартів захисту прав поліцейських й утримуваних осіб і прозорої фіксації етапів перебування утримуваних осіб під контролем поліції.

Проведена екскурсія цілком досягла поставленої мети – надала майбутнім правознавцям повне уявлення про роботу ізолятору тимчасового тримання.

Дякуємо поліцейським та сподіваємося на подальшу співпрацю!