Захоплюючі інтерактиви від активістів юридичної клініки

21 березня 2024 року юридичною клінікою ПВНЗ “Буковинський університет” було проведено юридичний інтерактив-змагання між різними академічними групами юридичного факультету.

На заході проводилися інтелектуальні ігри з правовим змістом та юридичні конкурси, під час вирішення яких студенти мали можливість продемонструвати свої знання та навички у нестандартних ситуаціях. Учасники заходу не лише розширили свої компетентності в галузі права, а й захоплююче провели час у дружньому колективі.

Переможцям інктерактивів деканом юридичного факультету, к.ю.н. Стеллою КЕЛЬБЕЮ та куратором юридичної клініки, аспірантом Ярославом КУШНІРОМ вручено винагороди. Зокрема, представники команд П-201, П-101, П-1 зайняли І місце, а П-11 – ІІ місце.

Вітаємо всіх учасників! Миті студентського життя, проведені весело і користю, назавжди залишаться в пам’яті!