Міжфакультетський захід на тему “Люди, які творять історію”

23 вересня був проведений міжфакультетський захід на тему “Люди, які творять історію”. У заході прийняли участь студенти групи П-11, які підготували виступи із застосуванням мультимедійних технологій про своїх історичних кумирів.

Студенти доповіли про таких відомих історичних персонажів, як: Роман Шухевич, В. Черчилль, Дж. Кеннеді, Г. Трумен, Н. Чаушеску.

Цікавий та пізнавальний захід відвідали декан юридичного факультету Кельбя Стелла Георгіївна, зав. кафедри обліку і фінансів Рошко Наталія Борисівна, професор Виклюк Ярослав Ігорович та викладач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін Білінська Людмила Володимирівна.

Під керівництвом організатора заходу викладача кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Кушніра Ярослава Вікторовича студенти реалізували свої творчі здібності та ораторську майстерність, що дозволило поглибити свої знання з історії України та світу.

Дякуємо організаторам та чекаємо майбутніх зустрічей.