Захід юридичного факультету до Дня Державного Герба України та Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2023 року науково-педагогічним складом юридичного факультету та представниками Студентського комітету організовано проведення тематичного онлайн-заходу, присвяченого відзначенню Дня Державного Герба України та Дня Героїв Небесної Сотні. Модератором заходу стала кафедра професійних та спеціальних дисциплін в особі завідувача кафедри, доктора юридичних наук О. М. Селезньової.

У режимі реального часу викладачами та студентами до відома присутніх були донесені відомості та цікаві факти про Державний Герб України. Зокрема, викладачем кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Ярославом Вікторовичем Кушніром були підняті історико-правові аспекти державницьких відносин, пов’язаних з виникненням та подальшою трансформацією Державного герба.

Викладач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, адвокат-практик Людмила Володимирівна Білінська розкрила значення Державного Герба у юридичному діловодстві, використанні його в судових рішеннях, ухвалах, постановах. Адвокат також охарактеризувала регулювання охорони та захисту Державного Герба кримінальним правом, обумовила кримінальну відповідальність за наругу над державними символами.

Студенти переглядали тематичні відео, присвячені Героям Небесної Сотні, ділилися враженнями, аналізували минулі події з сучасними. Наостанок виступив представник Студентського комітету Андрій Голянич, який виразив загальну шану Героям минулих та сьогоднішнього поколінь.

Не забудемо великого подвигу!
Слава Україні!
Героям слава!