Працівники Ізолятору тимчасового тримання ознайомлюють студентів з своєю роботою

28 лютого 2023 року студенти юридичного факультету та факультету ІТЕ ПВНЗ “Буковинський університет” ознайомилися з роботою Ізолятора тимчасового тримання (м.Чернівці), структурою установи, її специфікою.

Зі студентами були проведені ознайомчі лекції працівниками поліції та організовано екскурсію в приміщення Ізолятору. Студентів супроводжували доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Руснак Л. М. та завідувач кафедри обліку і оподаткування, к.е.н. Рошко Н. Б.

Працівники поліції пізнавально розповіли майбутнім юристам про важливість таких установ для суспільства, обумовили які категорії осіб в ній утримуються, розкрили як їх правовий статус, так і працівників тощо.

Подібні заходи сприяють професійному росту студентів-правників, впливають на їх всесторонню обізнаність. Дякуємо організаторам та сподіваємося на подальшу співпрацю з органами Національної поліції!