Освітяни ПВНЗ «Буковинський університет» відвідали Сучавський університет імені «Штефана чел Маре»

У лютому 2023 року у рамках договору співпраці делегація ПВНЗ «Буковинський університет» у складі першого проректора Світлани ПЕЛИПЧУК, декана факультету інформаційних технологій та економіки Тетяни ШТЕРМИ, декана юридичного факультету Стелли КЕЛЬБИ відвідали Сучавський університет імені «Штефана чел Маре».

Під час візиту освітяни за запрошенням деканів факультетів Сучавського університету імені «Штефана чел Маре», Камелії ІГНАТЕСКУ – декану факультету права та адміністративних наук, Кармен НЕСТАСЕ – декану факультету економіки, управління та бізнесу, Лауренцію Дан МІЛІЧІ – декану факультет електроніки та комп’ютерних наук, ознайомились з матеріально-технічною базою факультетів та поділились практикою організації освітньо-виховного процесу у закладі освіти.

Студенти Сучавського університету показали роботу в сучасних лабораторіях досліджень штучного інтелекту, інженерії програмного забезпечення, та сучасні комп’ютерні лабораторії. Також керівники факультетів відвідали спортивний комплекс з басейном. Такий досвід є важливим для впровадження у діяльність Буковинського університету сучасних методик та технологій навчання, оновлення матеріальної бази закладу.