Виховна профілактично-правова бесіда зі школярами

Цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, є важливим джерелом інформації у житті дітей під час здобуття освіти, соціалізації та самореалізації. Водночас воно може містити ризики для здоров’я, розвитку та психічного благополуччя дітей.

У рамках “Національної стратегії захисту дітей у цифровому середовищі на період до 2025 року” викладачі-практики ПВНЗ “Буковинський університет” проводять з молоддю виховну профілактично-правову бесіду “Забезпечення прав дітей у цифровому середовищі”.

Сьогодні ми поспілкувалися зі школярами Ліцею#9 та Гімназії#11 міста Чернівці.

Щиро дякуємо адміністрації за організацію зустрічей і сприяння в просвітницькій роботі.

Діти ознайомилися із своїми правами та обов’язками у цифровому середовищі, фінансовою грамотністю та основними правилами кібергігієни.

Сподіваємося, що наші зустрічі зі школярами, а в майбутньому – нашими студентами, стануть хорошою традицією!