Пізнавальна екскурсія для першокурсників

До 615 річниці з дня народження м. Чернівців в студентську читальну залу бібліотеки БДМУ завітали студенти I курсу ПВНЗ “Буковинський університет” і студенти медичного факультету №2, яким було запропоновано відео- та фото- екскурсія старовинними Чернівцями. Студенти мали можливість більше дізнатися про наше місто, яке по праву вважається перлиною архітектури.

Екскурсію – колишньою Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації, площами міста, музично-драматичним театром ім. О.Кобилянської. Присутні мали можливість послухати розповіді про бургомістра Антона Кохановського, який правив Чернівцями 26 років і саме за його правління Чернівці «набули европейського вигляду».
Буковинський край гордий своєю елітою – патріотами роду і нації, неповторними постатями: С.Воробкевича, Н.Яремчува, В.Івасюка, О.Кобилянської, С.Воробкевича, М.Емінеску, П.Целун, С.Таль та багатьох інших.

Велике захоплення і глибокий інтерес виявили студенти під час перегляду старих фотографій. Буковинцям дісталася велика історична та культурно-мистецька спадщина, що творилася поколіннями упродовж віків, наше завдання дбайливо зберігати витоки своєї культури.

Підготували та організували зустріч: співробітники бібліотеки Світлана Тулевська, Ірина Кухлій, асистент кафедри гістології, цитології та ембріології Андрущак Людмила та керівник психологічної служби ПВНЗ “Буковинського університету” Михайлюк Наталя.