Навчально-виховний захід “Сторінками Конституції України та Загальної декларації прав людини і громадянина”

4 жовтня 2022 року з нагоди святкування тижня права на юридичному факультеті відбувся навчально-виховний захід “Сторінками Конституції України та Загальної декларації прав людини і громадянина”, проведений кураторами академічних груп.

Організатор заходу к.ю.н, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін Л.М. Руснак, яка була ведучою, креативно та пізнавально розкрила основи обраної теми.

Студенти продовжили і деталізували окремі положення, використовуючи презентації для наочного сприйняття, за допомогою мультимедійного проектора.

До заходу долучилися завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., доцент О.М.Селезньова та завідувач кафедри фундаментальних правових дисциплін, к.ю.н, доцент І.Б.Утєхін.

Захід пройшов у невимушеній атмосфері, сприятливій до пізнання нового.
Дякуємо організаторам та учасникам заходу!