Навчально-пізнавальний тренінг “Виховуємо толерантність”

16 листопада 2023 року за ініціативою кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет” відбувся навчально-пізнавальний тренінг “Виховуємо толерантність”, приурочений до Міжнародного дня толерантності.

З вітальним словом до учасників тренінгу звернулася декан юридичного інституту, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, яка підкреслила вагомість толерантності для майбутніх юристів.
Модератор заходу, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольга СЕЛЕЗНЬОВА виступила з доповіддю, в якій розкрила сутність таких понять, як власне толерантність, інклюзія, емпатія, рефлексія тощо. У ході дискусії було піднято багато питань складного морального змісту.

Практична сторона тренінгу виявилася у літературних читаннях творів піднятої тематики толерантності, обговоренні та виконані різноманітних завдань психологічного, логічного та інтерпретаційного змісту.

У заході взяли участь к.ю.н., доценти Іванна ПОЛОНКА та Леся РУСНАК, а також студенти груп П-101, П-11, П-201, П-200, Пм-501.

Тренінг завершився урочистим привітанням студентів-переможців спортивних змагань, які не лише володіють здібностями до спорту, але й є за характером толерантними і приємними людьми – Дар’ю НИКОЛЮК та Максима БОГУША, яких відзначено солодкими подарунками.

Залишаємося людьми у цей непростий для нашої держави час!