Обговорення освітніх програм факультету ІТЕ ПВНЗ «Буковинський університет» з освітянами Європейського Союзу

Декан факультету інформаційних технологій та економіки ПВНЗ «Буковинський університет» Тетяна ШТЕРМА під час робочого візиту до Сучавського університету імені «Штефана чел Маре» зустрілася з деканом факультету економіки, управління та бізнесу – Кармен НЕСТАСЕ та з деканом факультету електроніки та комп’ютерних наук – Лауренцію Дан МІЛІЧІ.

Представниками факультетів Сучавського університету переглянуто освітньо-професійні програми Буковинського університету першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів зі  спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерні науки». Після обговорення освітніх програм декани Сучавського університету імені «Штефана чел Маре» надали відгуки та рекомендації щодо розвитку освітніх програм.

Керівники факультетів обговорили питання подальшої співпраці між факультетами у рамках договору про співпрацю між університетами та за програмами «Подвійний диплом», «Еразмус +» та визначили перспективи відкриття нових програм співпраці.