Розвиваємо soft skills у майбутніх ІТ-вців

З метою розвитку soft skills у студентів старших курсів спеціальності 122 “Комп’ютерні науки” 30 жовтня 2023 року завідувач кафедри комп’ютерних систем і технологій к.т.н., доц. Ольга АРТЕМЕНКО провела командні змагання “конкурс стартапів” в рамках вивчення дисципліни Системний аналіз та проектування інформаційних систем.

Команди груп К-301 та К-300 представили на розгляд журі в складі доцента кафедри КСіТ к.т.н., доц. Богдана ГАЦЯ, доцента кафедри КСіТ к.ф.-м.н., доц. Валерії ВЕРШИГОРИ та викладача кафедри КСіТ Сергія ОСАДЧУКА свої групові проекти.

Лідери команд Лазор МІКІЦЕЛ та Михайло ІСОПЕСКУ у рівній боротьбі до останнього відстоювали переваги своїх стартапів. Перемогли дружба та вміння працювати в колективі.