Показові спортивні тренінги у День здоров’я

12 вересня 2023 року у День здоров’я за підтримки Студентського комітету ПВНЗ “Буковинський університет” в актовому залі університету відбулися показові спортивні тренінги з панкратіону та рукопашного бою.

Захід ініційовано студентами юридичного факультету, які є професійними спортсменами: Дарією НИКОЛЮК, Максимом БОГУШОМ, Максимом ПУДОВИМ та Єгором РЕЙЛЯНУ. Вони показали спортивні прийоми боротьби на практиці, вчили основам самозахисту.

На заході були присутні декани факультетів к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ та к.е.н., доцент Тетяна ШТЕРМА, завідувачі кафедр д.ю.н., доцент Ольга СЕЛЕЗНЬОВА та к.е.н., доцент Наталія РОШКО, а також студенти більшості академічних груп обох факультетів.

Захід пройшов пізнавально і цікаво, принісши значну користь присутнім. Дякуємо організаторам!