Захист міждисциплінарних курсових робіт на факультеті інформаційних технологій та економіки

Продовжуємо рубрику якість знань як тренд – відбувся захист міждисциплінарної курсової роботи 5 квітня на факультеті інформаційних технологій та економіки.

Вітаємо з успішним захистом здобувачів освіти груп : А -300, Аз-300, Аз-301, Ф-301, Фз- 300 спеціальностей 071 “Облік і оподаткування”, 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”!

Оскільки вивчення економічної теорії, мікро-макроекономіки закладає основи професійної підготовки галузі 07 Управління та адміністрування важлива увага приділяється розвитку навиків підготовки та представлення результатів наукових досліджень за обраною тематикою майбутніх бакалаврів.

Здобувачі легко впорались із поставленим завданням, продемонстрували свої ораторські здібності та відтворили знання отримані під час вивчення дисциплін.