День української писемності та мови

Традиційно, до Дня української писемності та мови, відбувається подія, яка об’єднує українців усього світу – Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Авторка тексту 25 радіодиктанту «Магія голосу» – українська письменниця Оксана Забужко; читав – поет, а нині військовий, Павло Вишебаба.

Наша університетська й коледжівська родина вкотре долучилася до українськомовного флешмобу, що об’єднав поціновувачів рідного слова з різних куточків світу. І навіть ворожі атаки не завадили нам закінчити написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності в укритті. Дякуємо адміністрації за створення комфортних і безпечних умов у нашому закладі освіти й сприяння в технічному супроводі написання диктанту. Спасибі всім залюбленим в українське слово, хто підтримує традицію.

Доземний уклін ЗАХИСНИКАМ і ЗАХИСНИЦЯМ, завдяки яким ми маємо можливість писати і розмовляти УКРАЇНСЬКИМ СЛОВОМ, бо саме завдяки ВАМ «нашого голосу більше нікому й ніколи не вимкнути й не заглушити»!

#вихованняБуковини
#пишеморазом