29 січня – День пам’яті Героїв Крут

Сьогодні вшановують 106-ту річниця героїчного вчинку синів України !

Щорічно 29 січня 1918 року в Україні відзначають пам’ять героїв Крут – українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ 1918 році. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

Символічно 29 січня 2024 року о 10 год. відбулася онлайн-зустріч до дня вшанування памʼяті Героїв Крут.

Захід відбувся за участі студентів груп П-1 та П-101, та викладача-практика кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Ярослава КУШНІРА . Метою онлайн зустрічі є поглиблення знань студентів про історичне минуле нашої держави, формування національної свідомісті, виховувати повагу до синів-героїв держави, патріотизм, виховувати любов до Батьківщини, її історичного минулого і сучасності.

Бій під Крутами – трагічна і важлива подія в історії нашої країни, яка нагадує про боротьбу за незалежність України. Крути ввійшли в історію України як символ національної честі. Ті, хто загинув у битві під Крутами назавжди залишаться в нашій пам’яті. Вони полягли, щоб ми сьогодні жили у вільній і незалежній українській державі. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.

Вічна слава героям Крут!
Слава Україні!