Круглий стіл “Актуальні питання щодо перспектив розвитку адміністративного судочинства”

25 травня 2023 року на юридичному факультеті Буковинського університету відбувся круглий стіл “Актуальні питання щодо перспектив розвитку адміністративного судочинства”.

Організатором та модератором заходу виступила декан юридичного факультету, к.ю.н. Кельбя С.Г., яка на початку заходу привітала всіх учасників та гостей заходу, а згодом – виступила з розгорнутою доповіддю, у котрій окреслила основні тенденції розвитку сучасного адміністративного судочинства, проаналізувала випадки з практики.
Після виступу декана зав’язалася жвава дискусія. Присутні на круглому столі науково-педагогічні працівники висловлювавали свої думки, відстоювали наукові позиції, доповідали власні напрацювання.

Захід проходив у змішаному форматі, що дозволило залучити досить багато доповідаючих. Зокрема, учасниками заходу стали завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Селезньова О.М., завідувач кафедри фундаментальних правових дисциплін, к.ю.н. Утєхін І.Б., к.ю.н., доцент Руснак Л.М., к.ю.н., доцент Гудима М.М., к.ю.н., доцент Полонка І.А., юристи-практики, викладачі Білінська Л.В., Кушнір Я.В., стейкхолдери керівник Чернівецького відділу безоплатної первинної правової допомоги Мінтенко С.Г., Голова Чернівецького Апеляційного суду Марчук В.Г., а також студенти бакалаврату та магістратури.

Круглий стіл став не тільки платформою для висловлення наукових поглядів науковців та практиків, але й задіяв до обговорення та творчої діяльності студентський колектив.
Захід пройшов у пізнавальній, дружній атмосфері та, сподіваємося, приніс користь як досвідченим юристам, так і майбутнім фахівцям.