Співпраця ПВНЗ “Буковинський університет” з Національною поліцією продовжується

Національна поліція Чернівецької області продовжує співпрацювати з юридичним факультетом та факультетом інформаційних технологій та економіки ПВНЗ “Буковинський університет”. Цього разу, 2 листопада 2023 року, відбулися навчально-пізнавальна екскурсія та практичне заняття на базі Ізолятору тимчасового тримання 1 (м.Чернівці).

Цікаво, доступно та ґрунтовно спілкувалися зі студентами начальник СОЗДМТТО ГУНП в Чернівецькій області, підполковник поліції – ВОЛОЩУК Володимир Миколайович, старший інспектор відділу підтримки УГІ ГУНП в Чернівецькій області, капітан поліції – ВОСТРОВ Станіслав Вікторович, начальник ІТТ 1 (м. Чернівці) ГУНП в Чернівецькій області, майор поліції – БАДЮК Ілля Іванович.

Захід пройшов з надзвичайною практичною користю для студентів нашого закладу. Висловлюємо щиру вдячність представникам Національної поліції в Чернівецькій області за проведену роботу та дружню підтримку! З нетерпінням чекаємо наступних заходів!