Співпраця ПВНЗ “Буковинський університет” та Сучавського університету імені Штефана Чел Маре з розвитку юридичної освіти

15 червня 2023 року відбувся робочий візит представників ПВНЗ “Буковинський університет” з деканом юридичного факультету Сучавського університету імені Штефана Чел Маре Камелією ІГНАТЕСКУ та доцентом юридичного факультету Габріелою НЕМЦОЙ.

Делегація від ПВНЗ “Буковинський університет” у складі декана юридичного факультету, к.ю.н. Стелли КЕЛЬБІ, доцентом кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Лесею РУСНАК, завідувачем кафедри обліку та фінансів, к.е.н. Наталією РОШКО обговорили з іноземними колегами питання подвійного диплому, кількість та варіативність навчальних дисциплін, відведені на них кредити; дискутували щодо можливих змін в освітніх програмах.

Було визначено подальші напрямки наукової роботи, окреслено вектори взаємного запозичення досвіду в методичній та педагогічній роботі.

Результати робочого візиту будуть опрацьовані на подальших засіданнях кафедр та Науково-методичної ради ПВНЗ “Буковинський університет”. Сподіваємося на подальшу співпрацю!