Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

На виконання указу президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», щорічно по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, який покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу, дух й стійкість громадян в боротьбі за незалежність та суверенітет.

Щорічно й студенти Буковинського університет готують тематичні виступи, колоквіуми та різноманітні заходи до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Зокрема 19 лютого 2024 року в приміщенні ПВНЗ «Буковинський університет» відбувся тематичний захід – реквієм до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та супротиву російській окупації Криму.

Захід відбувся за участі студентів першого курсу «Буковинського університету» що взяли участі у тематичному заході з доповідями:
– Грамоти Юліани П-1;
– Старкіна Валерія Ф-1;
– Черней Дарини П-1;
– Боти Єлізавети А-1;
– Бандуровської Катерини П-1 та викладача-практика Ярослава КУШНІРА .

На заході були присутні: Перший проректор університету, декани факультетів та викладачі. Метою заходу було розкрити суть подвигу учасників Революції Гідності, героїв Небесної Сотні, вшанувати героїзм українських захисників і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Пам’ять про Героїв повинна бути не тільки в жалобах і монументах, а викликати бажання творити і змінювати себе і країну. Вони навічно у нашій пам’яті!