Комбінаторно-інтерактивний захід “Реалізація прав чоловіка і жінки у сучасному світі: співвідношення, порушення, перспективи”

26 квітня 2024 року за ініціативи Студентського комітету та підтримки кафедри професійних і спеціальних правових дисциплін на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбувся комбінаторно-інтерактивний пізнавальний захід “Реалізація прав чоловіка і жінки у сучасному світі: співвідношення, порушення, перспективи”.

Модератором заходу стала завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА.

Захід проходив у декілька етапів: спочатку поставлено проблемні аспекти піднятої тематики та висунуто гіпотези урегулювання. Далі учасників заходу було поділено на дві групи за гендерною ознакою та за допомогою методу командної роботи здійснено ряд емпіричних вправ та розв’язано практичні задачі. У роботі широко використано технології ситуативного моделювання. Після чого колективно виведено висновки.

Заключним етапом заходу стали виступи студентів, які підсумували доведені у процесі роботи положення.

Захід пройшов у веселій і творчій атмосфері; учасники дізналися багато чого нового як про юридичне підґрунтя правового статусу жінки й чоловіка, так і про себе самих та свою роль у суспільстві.