Благодійний майстер-клас із розпису Великодніх писанок

12 квітня у ПВНЗ «Буковинський університет» відбувся Благодійний майстер-клас із розпису Великодніх писанок «Подаруй дитині щастя».

Майстрині з Чернівецького фахового коледжу бізнесу та харчових технологій, керівники студії писанкарства «Тригвер» Світлана КРАСОВСЬКА та Віта ДОБРОВОЛЬСЬКА разом зі студійцями, прийшли до нас із Великодньою місією – навчити писати писанки. Поринувши у чудовий світ писанкарства, який можна вважати медитацією по-українськи, студенти із захопленням писали свої перші писанки. Головне – зберегти й навчити дітей передавати майбутнім поколінням цей дорогоцінний скарб.

Мета нашого сакрального дійства – залучити студентів до духовної культури нашого народу і долучитися до благодійної акції – допомогти діткам, які, на жаль, не можуть відчути батьківської любові і тепла.

Щиросердно дякуємо майстриням за чудовий майсер-клас, участь у благодійній акції та збереження й відновлення історичної культури нашого народу!