Благодійний захід “Молодість у вогні”

16 квітня представники студенства Фахового коледжу та першого (бакалаврського) рівня освіти Буковинського університету Карина ТОФАН, Андрій ДАРІЙЧУК, Володимир БІГОВАР, Євгеній МІНТЯНСЬКИЙ та Артем МЕЛЬНИК долучилися до благодійного заходу “Молодість у вогні”, який організував Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну.

Ця подія – спроба вшанувати тих, хто віддав своє життя за мир та безпеку, а також нагадати суспільству про важливість миру та допомоги тим, хто захищає нашу країну.

Під час заходу відбулася виставка, де були представлені портрети та історії студентів-героїв, а також публічна дискусія з військовими та волонтерами про важливість пам’яті та підтримки учасників війни.

Студенти об’єднались, щоб разом вшанувати пам’ять та підтримати тих, хто бореться за мир та свободу УКРАЇНИ!

Дякуємо Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА та Студентській раді при Департаменті освіти і науки Чернівецької ОДА, які об’єднують нас і наближають до ПЕРЕМОГИ!