Урочистості з приводу Дня гідності та свободи

21 листопада щороку в Україні відзначають День гідності та свободи, потягом якого вшановують живих і полеглих Героїв, що захищали державні національні цінності українського суспільства, виборювали свободу та незалежність Батьківщини, втрачали здоров’я або й навіть життя за рідну землю.

Науково-педагогічний та студентський колективи ПВНЗ “Буковинський університет” не могли бути осторонь цієї події. За допомогою Студентського комітету було організовано урочистості, присвячені Дню гідності та свободи.

Як голосно звучить цокання годинника, як відбивається у серці кожна секунда, коли триває хвилина мовчання! Схилила голову буковинська молодь…

З вступним словом виступили проректор ПВНЗ “Буковинський університет”, к.п.н. Світлана ПЕЛИПЧУК та декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, які підкреслили національну глибину та значимість вшанування такого дня. З пізнавально-виховними презентаціями виступили студенти Богдана БАК, Андріана КРІЗАР, Валерія ЛОПАТНЮК, Євген СЛОБОДЯН. Зачитували патріотичну поезію; особливо вразило усіх виконання студентки групи П-21 Тетяни КОСТАЩУК. З наповненою сумом душею переглядали присутні документальні відео, ніби недалекого минулого, але яке вже стало великою нашою ІСТОРІЄЮ.

На урочистостях були присутні декан факультету Інформаційних технологій та економіки к.е.н Тетяна ШТЕРМА, начальник відділу якості освіти, к.ф.н. Галина МОРАРАШ, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, завідувач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н. Ігор УТЄХІН, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА, актив Студентського комітету та студенти різних факультетів.

Вшануємо захисників, пам’ятаємо яку ціну заплатили вони за нашу свободу!
Герої не вмирають!
Слава Україні!