Студенти юридичного факультету були присутні на розгляді справи у залі судових засідань Апеляційного суду в Чернівецькій області

8 жовтня, в День юриста, студенти 4 та 5 курсу юридичного факультету ( у супроводі декана юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” С.Г. Кельби) були присутні на Апеляційному розгляді справи у залі судових засідань Апеляційного суду в Чернівецькій області.

На зустрічі студентів з Головою Апеляційного суду в Чернівецькій області Марчуком Валерієм Трохимовичем обговорили питання розширення практичної підготовки під час навчання на освітній програмі Право.

У день професійного свята, майбутні випускники отримали практичний досвід і вкотре переконались у правильному виборі професії!