Профорієнтаційна робота з майбутніми студентами Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет”

09 квітня 2024 року відбулась профорієнтаційна зустріч з учнями 9-х класів Чернівецької гімназії # 14. Завідувач кафедри обліку і фінансів ПВНЗ “Буковинський університет” к.е.н. Наталія РОШКО й активні представники студентського самоврядування Софія АУЗЯК, Анастасія САВЧУК та Микола БУНІХОВСЬКИЙ поділились зі школярами особливостями організації навчального процесу та спеціальностями, за якими можна здобути освіту у Фаховому коледжі ПВНЗ “Буковинський університет”.

Також школярі дізналися про конкурс творчих робіт, що організовує наш заклад освіти та про безкоштовні підготовчі заняття з української мови, математики та історії України, які проводяться щосуботи та надають безумовну перевагу для вступу до Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет”.

Ми запросили учнів 9-х класів разом із батьками на екскурсію в сучасний корпус нашого закладу освіти, що знаходиться за адресою: місто Чернівці, вулиця Дарвіна, 2-А.

Щиро дякуємо адміністрації Чернівецької  гімназії # 14 за організацію зустрічі та сприяння в профорієнтаційній роботі.