Профорієнтаційна робота: професія – поліцейський

27 лютого 2024 року за ініціативою Першого проректора ПВНЗ “Буковинський університет”, к.п.н., доцента Світлани ПЕЛИПЧУК відбулася зустріч студентів університету з працівниками Національної поліції в Чернівецькій області.

Зустріч проходила у рамках профорієнтаційної роботи. Старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю УПП в Чернівецькій області Анна ХАРЕНА розказала про професію поліцейського, його права та обов’язки. Інші поліцейські зупинилися на інших аспектах цієї професії, обговорили випадки з життя, практичні і нестандартні ситуації.

На завершення зустрічі поліцейські запропонували студентам після закінчення університету та отримання дипломів спробувати себе у цій такій непростій, але надважливій професії.

Дякуємо співробітникам поліції за важливу інформацію з перших рук та сподіваємося на подальшу співпрацю!