Профорієнтаційна робота

11 квітня 2024 року була проведена профорієнтаційна  робота з учнями випускних класів Чернівецького ліцею #20, Чернівецького ліцею #19 та Годилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Викладачі  ПВНЗ “Буковинський університет” к.т.н., доц. Ольга АРТЕМЕНКО, к.е.н., доц. Наталія СТАХОВА, к.е.н. Наталія РОШКО та студенти Софія АУЗЯК, Анастасія САВЧУК та Микола БУНІХОВСЬКИЙ поділились зі школярами особливостями організації навчального процесу та спеціальностями, за якими можна здобути освіту в ПВНЗ “Буковинський університет”.

Учнів разом із батьками було запрошено на екскурсію в сучасний корпус нашого закладу освіти, що знаходиться за адресою: місто Чернівці, вулиця Дарвіна, 2-А.

Також школярі дізналися про конкурс творчих робіт, що організовує наш заклад освіти та про безкоштовні підготовчі заняття з української мови, математики та історії України, які проводяться щосуботи та надають безумовну перевагу для вступу до ПВНЗ “Буковинський університет” та Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет”.

Щиро дякуємо адміністрації закладів освіти за організацію зустрічі та сприяння в профорієнтаційній роботі та співпрацю з нашим університетом та фаховим коледжем.