Викладачі Буковинського університету продовжують підвищувати свою кваліфікацію

Викладачі ПВНЗ “Буковинського університету” к.ю.н., доцент Руснак Л.М. та к.е.н. Рошко Н.Б. пройшли підвищення кваліфікації за програмою Всеукраїнського марафону “Практичні кейси: освітній менеджмент та управління, психолого-педагогічна підтримка, інклюзивний підхід” 18-20 квітня 2023 року.

Організатори семінару: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа “Інститут модернізації змісту освіти”, Національний університет біоресурсів і природокористування, ГО “Ukraine Active”.

Досягнуті результати навчання – удосконалено професійні компетентності підприємливість та інноваційність, набуто теоретико-методичні знання та практичні навички освітнього менеджменту та управління, поглиблено знання щодо надання першої психологічної допомоги, впровадження управлінських та освітніх інновацій, організації освітнього процесу в закладах освіти.