Брейн-ринг “КРАЩИЙ БУХГАЛТЕР”

Найбільш поширеною формою інтелектуальної гри в сучасному освітньому просторі є брейн-ринг. Саме така форма інтерактивного заняття була обрана завідувачем кафедри обліку і фінансів к.е.н. Наталією РОШКО для моніторингу якості освіти з дисципліни бухгалтерський облік.

Кращі здобувачі освіти, які представляли групи А101, Ф101, А 201 та Ф 201 університету і А 11 та Ф 11 фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет” зустрілися в змаганні за звання “КРАЩОГО БУХГАЛТЕРА”, яке дозволило продемонструвати високий рівень обізнаності та логічне мислення притаманне фахівцям з обліку і оподаткування.

Декан факультету інформаційних технологій та економіки к.е.н., доц. Тетяна ШТЕРМА відзначила, що брейн-ринг дає можливість здобувачам відчути себе ерудитом, частиною команди та згуртовує колектив студентства.

Керівник центру забезпечення якості освіти к. філол. н., доц. Галина МОРАРАШ підтримала і акцентувала, що це чудова мотивація для студентів до подальшого отримання нових знань за фахом.

Серед поважних гостей, які відвідали захід були завідувач кафедри комп’ютерних систем і технологій к.т.н., доц. Ольга АРТЕМЕНКО та заступник декана факультету ІТЕ к. ф.-м. н., доц. Валерія ВЕРШИГОРА.

Протягом інтелектуальної гри всі учасники отримали найголовніший результат – масу позитивних емоцій!

Мети заходу було досягнуто – перевірка ґрунтовності знань, розширення кругозору здобувачів, виявлення творчих здібностей, ініціативи, виховання і формування позитивних лідерських якостей.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і ставати кращими!