Тривоги не завадять здобуттю якісної освіти!

Масштабні повітряні тривоги, які лунають на території нашої держави, можуть ускладнити, або й паралізувати, навчальний процес у закладах освіти. Проте не така ситуація в ПВНЗ “Буковинський університет”.

В університеті є комфортне укриття, яке може забезпечити продовження навчального процесу навіть у сучасних складних умовах. Так, 25 квітня 2024 року, коли відбулося декілька масштабних повітряних тривог, заняття були продовжені в укритті. Зокрема, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА, в укритті провела планове семінарське заняття з навчальної дисципліни “Теорія держави і права” на тему “Механізм і апарат держави”.

З огляду на пролонгуючий стрес від тривог, зрозумілу незконцентрованість та схвильованість студентів, доцентом було вдало застосовано різні педагогічні методи для належної роботи на семінарі: вправи щодо встановлення відповідностей, термінологічні тести, командна робота у творчих завданнях тощо. Налагоджена робота сприяла у результаті й усному опитуванню, коли студенти включилися у конструктивну роботу.

Відповідній роботі доцента у таких екстремальних умовах сприяла ґрунтовно розроблена нею методична база (навчально-методичний посібник “Методичні рекомендації для підготовки та вивчення дисципліни “Теорія держави і права”), а також належно створені умови в укритті (опалення, меблі, інтернет).

Висловлюємо вдячність нашим викладачам за сумлінну працю, а також ректорату ПВНЗ “Буковинський університет” за створення належних умов для надання якісних освітніх послуг за будь-яких нестандартних ситуацій!