Участь майбутніх юристів у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка

Початок нового семестру на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” ознаменувався важливими досягненнями наших студентів. Майбутні юристи Олександр ДУДКА та Іван КЕЛЯ (науковий керівник – декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ) прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики». Організатори – Міністерство молоді і спорту України, Інститут модернізації змісту освіти, Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Рішенням конкурсної комісії (протокол № 2 від 4 грудня 2023 року) затверджено результати рецензування наукових робіт, де наші молоді науковці отримали досить високі бали.
Як підсумок такої наукової події, на учасників чекали заслужені дипломи.

Вітаємо Івана та Олександра, а також їхнього наукового керівника, з непересічним досягненням у науковій сфері!