Все про облік і фінанси – нові сертифікати

5 березня 2024 року студенти спеціальностей 071 “Облік і оподаткування” та 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок”, які є членами проблемної групи “Все про облік та фінанси ” під керівництвом завідувача кафедри обліку та фінансів к.е.н. Наталії Рошко отримали сертифікати від бухгалтерської платформи 7eminar.com за підсумками прослуханих відеокурсів – як варіант неформальної освіти, що використовується на факультеті інформаційних технологій та економіки за підтримки адміністрації ПВНЗ “Буковинський університет”.

Керівник проблемної групи відзначила роботу самих активних здобувачів Гереги Ангеліни, Харь Марини, Дем’ян Анни, Дуплавного Василя й інших студентів та нагадала, що сертифікати будуть враховані під час підведення підсумків по фаховим дисциплінам таким як фінансовий облік, звітність підприємств, облік і звітність в оподаткуванні та ін.

Натхнення Вам та сили здобувати міцні знання!