Приватний вищий навчальний заклад “Буковинський університет” підписав договір про міжнародну співпрацю з Бюро адвокатів в Сучавській області (Румунія)

Підписано договір між Приватним вищим навчальним закладом “Буковинський університет” та Бюро адвокатів в Сучавській області про міжнародну співпрацю.

Сторони договору представляли президент Приватного вищого навчального закладу “Буковинський університет”, професор Михайло МАНИЛІЧ та декан Бюро адвокатів в Сучавській області, п. Лівіу МІХАЙ. Під час підписання договору була присутня Генеральний консул Румунії в м. Чернівці – Ірина Лоредана Стенкулеску.

У процесі підписання було обговорено можливості залучення науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти до міжнародних проектів, перспективи проходження практики студентами Буковинського університету закордоном, організації проведення спільних семінарів, конференцій та інших заходів з актуальних проблем правової, економічної та інформаційно-технологічних наук.